RESULTATER
NATTLØP PÅ ULSNES 26. OKTOBER 2005 |
|
ARRANGØR:
TELESPORT - 41 DELTAGERE |
|
De med uthevet
skrift har ikke notert at de har betalt. Avklar dette med John Abrahamsen 907
77 401 |
innen søndag 30.
oktober. Etter dette blir det sendt regning til klubbene. |
|
|
|
HERRER KORT |
|
|
|
|
Navn |
Klubb |
Brikkenr |
Tid |
|
|
Arne Magne Sandvesen |
Sandnes komm. |
62970 |
21:56:00 |
|
|
Sverre Vareberg |
SO |
62843 |
35:16:00 |
|
|
Arne Franzon |
Aker |
39111 |
69:33:00 |
|
|
Kris Emil Hadland |
EOK |
94936 |
24:33:00 |
|
|
|
|
|
HERRER MELLOM |
|
|
|
|
Navn |
Klubb |
Brikkenr |
Tid |
|
1 |
Fredrik Omdal |
GIL |
400133 |
26:40:00 |
|
2 |
Inge Paulsen |
GIL |
39108 |
30:35:00 |
|
3 |
Simen Aamodt |
SI |
103693 |
32:03:00 |
|
4 |
Paul A. Paulsen |
Stavanger komm. |
98003 |
32:26:00 |
|
5 |
Kjetil Solbakken |
Lyse |
103610 |
34:11:00 |
|
6 |
Odd Arild Werness |
Rogaland Politi |
62862 |
34:36:00 |
|
7 |
Per Bjarne Myhre |
Veto |
71535 |
43:15:00 |
|
8 |
Arne Østensen |
CA BIL |
100512 |
45:26:00 |
|
9 |
Ernst Kristensen |
Statoil |
61938 |
53:20:00 |
|
10 |
Magne Oppedal |
Akop |
39113 |
68:46:00 |
|
|
Per Olav Haarr |
GIL |
402531 |
28:53:00 |
disk post 11 kode 34. |
|
|
Bjørn Alsaker |
SO |
62900 |
27:05:00 |
disk post 11 kode 34 |
|
|
Gudmund Gausel |
Vegvesenet |
98028 |
28:11:00 |
disk post 11 kode 34 |
|
|
Ole Auklend |
Skattesport |
483738 |
34:11:00 |
disk post 2 kode 40, post 11 kode 34 |
|
|
|
|
|
DAMER MELLOM |
|
|
|
|
|
Navn |
Klubb |
Brikkenr |
Tid |
|
1 |
Anita Sølevik |
SI |
63035 |
43:11:00 |
|
2 |
Inger Skretting Opstad |
EOK |
488285 |
43:39:00 |
|
3 |
Turid Nystrøm |
SO |
66439 |
46:57:00 |
|
4 |
Kate Evensen |
SO |
60522 |
58:51:00 |
|
5 |
Ragnhild B. Berntsen |
Time kommune |
68091 |
67:41:00 |
|
6 |
Kirsti Steine Aase |
Time kommune |
87603 |
67:42:00 |
|
|
Gunn Grefstad |
ABB Bryne |
487933 |
34:41:00 |
disk mangler post 11 kode 33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HERRER LANG |
|
|
|
|
Navn |
Klubb |
Brikkenr |
Tid |
|
1 |
Tom Furland |
SI |
400206 |
25:36:00 |
|
2 |
Per Grøsvik |
SI |
67828 |
30:06:00 |
Mistet lyset på post 9 |
|
3 |
Thomas Natvig Årstad |
VOK |
98445 |
30:11:00 |
|
4 |
Stein Arne Olsen |
SI |
67830 |
30:18:00 |
|
5 |
Arne Kristian Espedal |
SO |
101700 |
31:01:00 |
|
6 |
Otte Omdal |
GIL |
39750 |
32:21:00 |
|
7 |
Kjetil Wirak |
Statens Kartverk |
99186 |
32:29:00 |
|
8 |
Rune Karstensen |
SO |
483697 |
33:53:00 |
|
9 |
Lars Bergersen |
SO |
61824 |
34:15:00 |
|
10 |
Morten Sundli |
GIL |
485420 |
35:31:00 |
|
11 |
Atle Olsen |
EOK |
488411 |
37:03:00 |
|
12 |
Per Ingar Hadland |
Aker |
401047 |
41:52:00 |
|
13 |
Otto Alsnes |
SI |
487968 |
44:24:00 |
|
14 |
Bjørn Serck-Hanssen |
SI |
67816 |
46:56:00 |
|
|
Øyvind Rummelhoff |
SI |
103764 |
Ikke stemplet i MTR |
|
|
|
|
|
|
|
|
DAMER LANG |
|
|
|
|
Navn |
Klubb |
Brikkenr |
Tid |
|
1 |
Ann Karin Tjørhom |
GIL |
62979 |
40:33:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|