Dale - 11.8.2004
Rankingløp nr. 10
11.08.04
Strekktider for Damer 40 - 44 år
1 41:44 Qvale,Hanne-Keth Sparebank 1 SR-Bank
02:55= 08:39= 10:02= 20:34= 24:00= 30:37= 34:41= 41:18= 41:44=
02:55= 05:44= 01:23= 10:32= 03:26= 06:37= 04:04= 06:37= 00:26=
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
2 43:01 Hundeide,Reidun Klepp Kommune BIL
05:28+ 07:46- 08:43- 11:26- 16:52- 20:48- 23:16- 30:56- 33:35- 35:27+ 36:36+ 38:42+ 41:19+
05:28+ 02:18- 00:57- 02:43- 05:26+ 03:56- 02:28- 07:40+ 02:39+ 01:52+ 01:09+ 02:06- 02:37-
02:33& 03:26- 00:26- 07:49- 02:00& 02:41- 01:36- 01:03# 02:13@ 00:05+ 00:10# 00:01- 00:24-
42:38+ 43:01+
01:19+ 00:23-
00:05+ 00:02-
3 55:29 Stokka,Eli T. Sandnes Sparebank
03:31+ 13:09+ 14:59+ 26:03+ 30:12+ 40:25+ 46:11+ 54:57+ 55:29+
03:31+ 09:38+ 01:50+ 11:04+ 04:09+ 10:13+ 05:46+ 08:46+ 00:32+
00:36# 03:54& 00:27& 00:32+ 00:43# 03:36& 01:42& 02:09& 00:06#
4 58:47 Haugvaldstad,Eva Kruse Smith BIL
04:00+ 14:03+ 15:55+ 32:11+ 34:48+ 43:07+ 48:49+ 58:14+ 58:47+
04:00+ 10:03+ 01:52+ 16:16+ 02:37- 08:19+ 05:42+ 09:25+ 00:33+
01:05& 04:19& 00:29& 05:44& 00:49- 01:42& 01:38& 02:48& 00:07&
5 58:51 Andreassen,Marit Engedal Statoil
04:56+ 09:39+ 11:15+ 13:30- 22:44- 28:01- 31:53- 40:45- 44:39+ 48:12+ 49:47+ 52:58+ 56:13+
04:56+ 04:43- 01:36+ 02:15- 09:14+ 05:17- 03:52- 08:52+ 03:54+ 03:33+ 01:35+ 03:11+ 03:15+
02:01& 01:01- 00:13# 08:17- 05:48@ 01:20- 00:12- 02:15& 03:28@ 01:46& 00:36& 01:04& 00:14+
58:17+ 58:51+
02:04+ 00:34+
00:50& 00:09&
6 59:21 Eiterjord,Nidunn Statens Vegvesen Rogaland
04:58+ 14:11+ 16:02+ 33:24+ 36:20+ 44:36+ 50:35+ 58:51+ 59:21+
04:58+ 09:13+ 01:51+ 17:22+ 02:56- 08:16+ 05:59+ 08:16+ 00:30+
02:03& 03:29& 00:28& 06:50& 00:30- 01:39# 01:55& 01:39# 00:04#
7 1:00:22 Meling,May Elinor Telesport
03:15+ 15:10+ 19:19+ 32:52+ 35:45+ 45:12+ 51:14+ 59:50+ 60:22+
03:15+ 11:55+ 04:09+ 13:33+ 02:53- 09:27+ 06:02+ 08:36+ 00:32+
00:20# 06:11@ 02:46@ 03:01& 00:33- 02:50& 01:58& 01:59& 00:06#
8 1:11:10 Svennevik,Anne Grethe Stavanger kommune BIL
04:29+ 09:27+ 10:54+ 13:12- 26:29+ 33:59+ 39:12+ 49:33+ 53:32+ 57:11+ 59:00+ 62:38+ 68:34+
04:29+ 04:58- 01:27+ 02:18- 13:17+ 07:30+ 05:13+ 10:21+ 03:59+ 03:39+ 01:49+ 03:38+ 05:56+
01:34& 00:46- 00:04+ 08:14- 09:51@ 00:53# 01:09& 03:44& 03:33@ 01:52@ 00:50& 01:31& 02:55&
70:35+ 71:10+
02:01+ 00:35+
00:47& 00:10&
9 1:14:07 Gabrielsen,Anne Gro Smedvig Offshore
03:59+ 10:01+ 11:11+ 20:02- 26:25+ 32:12+ 47:12+ 57:16+ 60:49+ 64:01+ 65:26+ 68:22+ 71:35+
03:59+ 06:02+ 01:10- 08:51- 06:23+ 05:47- 15:00+ 10:04+ 03:33+ 03:12+ 01:25+ 02:56+ 03:13+
01:04& 00:18+ 00:13- 01:41- 02:57& 00:50- 10:56@ 03:27& 03:07@ 01:25& 00:26& 00:49& 00:12+
73:34+ 74:07+
01:59+ 00:33+
00:45& 00:08&
Best split for this class
02:55 02:18 00:57 02:15 02:37 03:56 02:28 06:37 00:26 01:47 00:59 02:06 02:01
01:14 00:22
= Same time as class winner, - Faster + slower # 10% more loss & 25% more loss @ 100% more loss
13.08.04 00:21:39 eTiming versjon 1.6.8 Emit as
Lisensen tilhører: BISR